Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Loadstar a S.P.Y jako společní headlineři květnové DnB noci

Jistě znáte klasické řecké přísloví „Celek je víc než jen součet jeho částí“. V případě Loadstar to platí dvojnásob.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Loadstar (RAM/UK), S.P.Y (Hospital/UK)
pátek 13. května 2016 22:00
(konec +- sobota 14. května 2016 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Bristolská dvojice Xample a Lomax kombinuje v projektu Loadstar to nejlepší z obou individualit, což dokazuje i nové EP, které nám v Praze hodlají představit. Druhým headlinerem nabité noci bude brazilský hudební chameleón a špičkový producent patřící pod Hospital - S.P.Y. Velmi silný květnový line up představí v ROXY rozmanitost drum&bassu v celé jeho kráse.

Loadstar jako společný projekt úspěšných producentů Xample a Lomaxe funguje od roku 2010 a obratně balancuje mezi elegantním liquid funkem (Stepped Outside) a kvalitním mainstreamem jako např. track Refuse To Love. Vyjímkou u Loadstar nejsou ani tvrdší polohy jako v případě šlapavého Bomber nebo singlu z nového EP Switch. Loadstar přenášejí svůj technický um a preciznosti i do dj setů, při kterých kombinují nejnovější djské technologie a výsledkem jsou jejich nezapomenutelné „4 hands“ sety.

Přestože S.P.Y pochází se Sao Paula, žije v posledních letech v Londýně blíže svému současnému labelu Hospital Records. Vlastním jménem Carlos Lima, povoláním však hudební chameleón oslovující svou rozmanitou produkcí jak mainstreamové publikum vč. umělců typu Deadmau5, Pete Tong (Essential Mix 2015), tak undergroundové fans a ikony jako DJ Hype nebo Doc Scott. Mezi releasy pro Metalheadz, Med School nebo Hospital nikdo určitě neminul liquid funkovou hymnu By Your Side nebo remix Go od Delilah.
13. května představí ROXY velmi silný line up představující drum&bass ve všech jeho barvách a příchutích.

EN

Most of you will have heard the ancient Greek phrase “The whole is more than the sum of its parts” Loadstar is a perfect modern example of that wisdom. Made up of Gavin Harris and Nick Hill, formerly and respectively known to the world of drum & bass as Xample and Lomax, this duo has surpassed the highest expectations in recent years by fusing their individual styles and creating a pioneering sound that imbues club dance floors. The second headliner of the night S.P.Y is a musical chameleon that spreads from alternative bass to decent liquid dnb. If any dnb artist can truly claim to be the “producers producer” then Carlos S.P.Y surely has a good case. 13th May will present huge line up covering all colours and delights of drum&bass.

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 1. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Loadstar a S.P.Y jako společní headlineři květnové DnB noci. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2016. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10000. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Loadstar-a-S.P.Y-jako-spolecni-headlineri-kvetnove-DnB-noci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:57