Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Flyer akce Apráles 2009

Zpět na Apráles 2009 (úterý 14. dubna 2009 13:00) Nadace Tomáše Bati, Zlín (CZ)
Flyer k akci Apráles 2009 (út 14. 4. 2009 13:00) Nadace Tomáše Bati, Zlín (CZ)
Apráles 2009
úterý 14. dubna 2009 13:00
(konec +- úterý 14. dubna 2009 20:00)
Nadace Tomáše Bati
Zlín (CZ)
Přidat na Facebook
Vstupné: ZDARMA
Apráles 2009 bude probíhat v komorním prostředí parku mezi hostincem Pod Lipou a Nadací Tomáše Bati.

Apráles 2009 bude zahájena v 13:00 slavnostním ceremoniálem vedení Fakulty technologické a hlavního velení Námořnické Unie, občanského sdružení.. Dále přislíbili účast představitelé všech ostatních fakult UTB ve Zlíně. Na akci byl pozván rektor Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, hejtman zlínského kraje, a také primátorka města Zlína.

V rámci tohoto ceremoniálu bude předán narozeninový dárek od Námořnické Unie o.s., dále budou uděleny ceny kapitána Námořnické Unie a bude vyhodnocena soutěž o studentskou slohovou práci na téma „Význam existence Námořní akademie na území Zlínského kraje“.

Celé odpoledne bude akci moderovat Petr Suchoň z Frekvence 1 a stále vycházející hvězda zlínské populární scény Jaroslav André Šolc.

O hudební doprovod se postarají stálice české rockové scény kapela Argema, velmi grandiózní záležitost Awion Swing Band a v neposlední řadě také skupina U5, která je tvořená pedagogickými pracovníky Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně.

Pořadatelé slibují silný exotický zážitek v podobě legendárních námořnických soutěží, pečlivě připravených chutných pokrmů a bohatého zábavného programu. Pořadatelé slibují dostatek pravého námořnického pití za skutečně studentské ceny.

Celou akci pořádá Námořnická Unie občanské sdružení, spolek, který se snaží o komunikaci a sbližování nejen mezi studenty a pedagogy UTB Zlín, ale také lidmi, kteří svým myšlenkovým potenciálem mohou obohatit kulturní život ve Zlíně. Námořnická Unie má za cíl sdružovat a sbližovat studenty a pedagogy všech fakult UTB ve Zlíně, aby v případě jedince, který se chce realizovat, ale nemá dost prostředků pro vlastní tvorbu, mu tato aktivita byla umožněna.

Akce je určena pro širokou veřejnost.
O této akci byly napsány již tyto články:


Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)
reklama

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.238.189.240
Serverový čas: středa 29. března 2023 05:59